Kariéra

Technik elektromechanik, technik mechanik

WAtech je technologická a konstrukční společnost, která se zabývá automatizací lakovacích a lepicích procesů. Specializujeme na komplexní dodávky v oblasti povrchových úprav pro průmysl. V Technologickém centru v Rudné máme silné zázemí pro výzkum, vývoj a ověřování technologických postupů. Náš tým konstruktérů, projektantů, techniků a specialistů rád uvítá nové pracovité, odpovědné a přátelské kolegy.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik elektromechanik, Technik - mechanik

Působnost: průmyslové technologie pro stříkání, lakování a lepení

Místo výkonu práce: Nučice, 252 16

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Servis zařízení v provozu u zákazníků (udržení zařízení v provozu a v dobrém technickém stavu, měření parametrů, zkoušení zařízení)
  • Identifikace a odstraňování nahlášených poruch a závad na zařízení u zákazníků
  • Montáž strojních zařízení a jejich uvedení do provozu (programování řídicích systémů
  • Prodej zařízení a náhradních dílů
  • Školení obsluhy – provoz, údržba, bezpečnost

POŽADUJEME:

  • Vzdělání v technickém oboru (elektro, průmyslová automatizace, údržba strojů a zařízení apod.)
  • Platné osvědčení §6, tř. A+B Vyhláška č.50/1978 Sb.
  • Komunikační a koordinační dovednost, proaktivní přístup, zvládání zátěže
  • Schopnost samostatně rychle se rozhodovat, identifikovat a odstranit technické závady
  • Práce na PC, mechanická zručnost, samostatnost, časová flexibilita
  • Praxe ve strojírenství
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Pečlivost, smysl pro pořádek, odpovědnost
  • Řidičský průkaz sk.B

NABÍZÍME:

  • zajímavá a perspektivní práce na HPP v přátelském kolektivu
  • práci v technologickém centru, u zákazníků, případně z domova se zázemím firmy
  • motivační mzdu
  • mobilní telefon, notebook
  • systém dlouhodobého vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás uvedená nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií. Budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu. Děkujeme Vám. Do životopisu uveďte prosím text: „Souhlasím, aby společnost WAtech a.s., sídlem Brdlíkova 286/1c, Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.“

Jste zde: Home O nás Kariéra Technik elektromechanik, technik mechanik